600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

درباره مشاورآن

سایت مشاورآن، خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف از جمله روانشناسی، حقوق، پزشکی، تغذیه، ورزشی، دامپزشکی، شروع کسب و کار و مشاوره خرید و فروش و .... ارائه می‌دهد. ایده پروژه مشاورآن با هدف افزایش آگاهی جامعه در امور مختلف و ایجاد زندگی بهتر برای مردم طراحی و پایه‌ریزی شده است.

این ایده به واسطه سایت و اپلیکیشنی که توسط متخصصان این حوزه طراحی شده از توان کارشناسی جامعه در جهت هدف این پروژه به شکلی استفاده می‌کند که منافع کارشناسان همگام با منافع کاربران تأمین می‌شود. لذا این پروژه ضمن بالا بردن آگاهی جامعه در زمنیه‌های مختلف، در حوزه بازار کار و ایجاد اشتغال متخصصین در حوزه‌های مختلف نیز سهم به سزایی ایفا خواهد کرد.

کارشناسان متخصص در حوزه‌های مختلف با پاسخگویی سریع، اطلاعات صحیح، اثرگذار ( پیش از وقوع اتفاق ناگوار) و کارشناسی شده را با هزینه مناسب در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهند. به‌طوری که کاربران برای دست یافتن به کارشناس متخصص نیاز به پرداخت هزینه های گوگانون از جمله هزینه زمان، رفت و آمد و .... ندارند.

در سایت مذکور، هر بخش دسته بندی مشخص و دقیقی دارد و هر دسته کارشناس‌های مربوط به خود را دارد. هر کارشناس صفحه پروفایل مختص خود را دارا بوده که در آن اطلاعاتی از جمله عکس کارشناس، رزومه تحصیلی و کاری وی، مدارک و افتخارات، زبان مشاور (فارسی، کردی، ترکی، لری و ...... ) و همچنین ویدئوهای آموزشی که از پیش توسط کارشناسان و عاملان سایت تهیه شده، نمایان می‌باشد.

بر این اساس هر کاربر به راحتی با توجه به نیاز و مشکل خود در هر زمینه ابتدا به فیلم‌ها و مطالب آموزشی که در سایت بارگذاری شده، مراجعه می‌کند. سپس در صورت نیاز به مشاوره تلفنی، با مشاورانی که سایت به صورت کاملا هدفمند در اختیار کاربر قرار می‌دهد، به پروفایل کارشناسان مراجعه و اقدام به تماس می‌کند. البته برای برقراری تماس باید ابتدا حساب کاربری خود را شارژ و حق‌الزحمه مشاور را پرداخت کند. نحوه مکالمه به صورت تلفنی که کارشناسان و کاربران در اختیار مجموعه قرار داده‌اند انجام می‌گیرد و به اینترنت و امکانات خاص احیتاج ندارد. نحوه محاسبه مشاوره به صورت دقیقه‌ای می‌باشد.