600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

رها آیین پرست

مشاور ورزشی - مربی

تمرینات خانم‌ها

تمرینات هوازی، پیلاتس و تی آر ایکس

تماس
ارسال پیام
دنبال کردن

ساعت هایی که مشاور آنلاین است


بیوگرافی


کارشناس ارشدفیزیولوژی ورزش مدرس دانشگاه مازندران مشاورمجله علوم ورزشی کشورwww.myfitroad.com مربی خصوصی موردتائیدانجمن بین المللیAESA مربی خصوصیTRX&EMS-Training

بیشتر...

مشاوره های مرتبط159
 تمرینات TRX و زانو درد
تنها چیزی که مهمه این هست که شما زیرنظر یک متخصص این تمرینات که تجربه و آگاهی کامل داشته باشه تمرین کنید که علاوه بر هدف تندرستی که دارید میتونید برای درمان دردهایتان نیز از آن بهره ببرید.در همین خصوص بزودی برایتان مقاله ای نمایش میدهم که بسیار معتبر است و بتوانید باخیال راحت به تمرینات TRX که موردعلاقتان هست بپردازید.
موفق باشید
62
 تمرینات TRX و زانو درد
به محض اینکه پزشک متخصص کلمه TRX رو میشنوه، میگه آخه چرا این رشته؟ مگر شما نمی‌دونید چقدر این رشته خطرناک و آسیب پذیره...
خلاصه اینکه، این به اصطلاح رشته ورزشی، رشته محسوب نمیشه و یک نوع روش تمرینی است با عنوان علمی تمرینات مقاومتی کل بدن( Total  Body Resistance Exercise)، و مثل تمامی تمرینات دیگر اگه صحیح انجام نشه چون جزو تمرینات معلق محسوب میشه، آسیبش می‌تونه خیلی بیشتر از سایر تمرینات باشه.توی خارج از کشور از بند تی آرایکس بعنوان یکی از ابزارهای فیزیوتراپی استفاده میشه! یعنی اینکه جنبه درمانی هم داره! 
ادامه در پست بعد...
موفق باشید
101
تمرینات XRT و زانو درد
به بیان خیلی ساده براتون بگم که از وقتی تمرینات تی-آر-ایکس وارد باشگاهها شده بسیار بسیار منتقد داشته، در حدی که اگر به پزشک ارتوپد مراجعه کنید و از دردزانو رنج میبرید، وقتی از شما میپرسن چه اتفاقی افتاده و شما میگید باشگاه رفتین و گفتن XRT براتون خوبه و خیلی زود کاهش وزن میارید. ولی بعد از یک هفته یا یک ماه تمرین، زانو درد گرفتید.
ادامه در پست بعد...
موفق باشید