600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

ندا فرجی

مشاور روانشناسی - کارشناس ارشد

پایش و مشاوره کودک

بازی درمانی

تماس
ارسال پیام
دنبال کردن

ساعت هایی که مشاور آنلاین است


بیوگرافی


سلام ندا فرجی هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران و مشاور و روانشناس رشد کودک. بیشترین تخصص و تجربه کاری من در زمینه فرزندپروری، مشاوره بارداری، زایمان و نوزاد؛ ارزیابی رشد و درمان تاخیر رشد و اختلال یادگیری، کاردرمانی و بازی درمانی در بهترین مراکز مشاوره تهران زیرنظر اساتید بزرگوارم بوده است.

بیشتر...

مشاوره های مرتبط16
خوراک روان کودک چیست؟ 
وقت دونفره 
برای کودکان خود بطور اختصاصی وقت بگذارید. تنها با این کار کودکان می‌توانند احساس عشق و امنیت داشته باشند و به آنها نشان می‌دهد که مهم هستند.
زمانی را برای سپری کردن با هر یک از کودکان خود اختصاص دهید. این زمان می‌تواند حدود ۲۰ دقیقه باشد. در حقیقت مدت این زمان به خودمان بستگی دارد. می‌تواند هر روز در یک زمان معین باشد تا کودک و یا نوجوان چشم به راه آن باشند.
تلویزیون و موبایل را خاموش کنید. به حرف‌های‌شان گوش دهید و با علاقه به آنها توجه کنید و با هم خوش بگذرانید.
 بپرسید چه کاری دوست دارد در این زمان انجام بدهد.
ندا فرجی، مشاور و روانشناس رشد کودک 
15
نمی‌توانید سر کار بروید؟ مدارس تعطیل است؟ نگرانی مالی دارید؟ با همسر و فرزندتان دچار تنش شده‌اید؟ طبیعی است که #استرس داشته باشید و احساس ناتوانی کنید. 
راهکارهای زیر به بهبود رابطه با فرزندتان کمک می‌کند: *محیط مثبت بسازید
خونسرد ماندن و ساختن فضای مثبت هنگامی که برخی رفتارهای کودکان یا نوجوانان ما را خشمگین می‌سازند، کار دشواری است. بیشتر با گفتن «این کار را نکن» موضوع را پایان می‌دهیم. اما اگر با کودکان تعامل مثبت داشته باشیم و کارهای خوب آنها را تحسین کنیم، احتمال انجام آنچه درخواست می‌کنیم بسیار بیشتر است.