600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

فاطمه عطایی

مشاور روانشناسی - کارشناس ارشد

ازدواج و خانواده

مشکلات کودک و نوجوان

تماس
ارسال پیام
دنبال کردن

ساعت هایی که مشاور آنلاین است


بیوگرافی


از سال95 تا اکنون سال99در مرکز مشاوره رها مشغول به خدمت رسانی در حیطه مشاوره خانواده ، مشاوره طلاق ، پیش از ازدواج و کودک و نوجوان هستم

بیشتر...

مشاوره های مرتبط140
ازدواج چهار بال دارد: ۱. رابطه خودت با همسرت ۲. رابطه خودت با خانواده همسرت ۳ . رابطه ی همسرت با خانواده خودت ۴ . رابطه خانواده همسرت با خانواده خودت
118

                                
111

                                
73

                                
76
رنج نباید تو را غمگین کند این همان جایی است که اغلب مردم اشتباه می کنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کند به اینکه زندگیت نیاز به تغییر دارد چون انسان ها زمانی هوشیار تر می شوند که زخمی شوند. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند . رنجت را تحمل نکن، رنجت را درک کن، این فرصتی است برای بیداری ، وقتی آگاه شوی بیچارگی تمام می شود .                  ( کــارل گوســـتاو یـونگ)
87
⚠مشکل نسازیم !! و مشکل ساختن را به بچه هامون یاد ندیم!!  اما چگونه ؟ با نوع سوال پرسیدن مان. سوالات شما با چرا شروع می شود؟ یا با چگونه و چطور ؟ پاسخ چرا ، دلایل ناتوانی ماست و پاسخ نامیدی و یٲس.  پاسخ چگونه و چطور ، راههای توانستن ماست و پر از انرژی مثبت. 
60
برای داشتن جامعه ای سالم و امن باید خانه ای امن و سالم داشت و برای یک خانه امن و سالم باید روابط اعضای آن امن و سالم باشد. در مکالمه امن یاد میگیریم :                 با دیگران حرف بزنیم بدون اینکه در آن ها حس منفی ایجاد کنیم.                      به حرف های دیگران گوش دهیم بدون اینکه قضاوت منفی کنیم و با دیگران علیرغم تفاوتهایی که داریم احساس یکی بودن و یگانگی کنیم. 
179

                                
105

                                
128

                                
145

                                
132

                                
81