600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

کاترین منوچهری

مشاور روانشناسی - دکتری

ازدواج و خانواده

مشکلات تحصیلی و شغلی

تماس
ارسال پیام
دنبال کردن

ساعت هایی که مشاور آنلاین است


بیوگرافی


-دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی از دانشگاه خوارزمی تهران(رتبه اول در میان دانش آموختگان) -کارشناسی ارشد مشاوره از دانشگاه الزهرا(رتبه اول ورودی کنکور سراسری سال ۱۳۸۱، رتبه اول خروجی در میان دانش آموختگان) -۱۵ سال سابقه کار درمانی، تدریس دانشگاهی، برگزاری کارگاه های متعدد(همکاری با وزارت آموزش و پرورش، سازمان ژنتیک ایران، شهرداری، همکاری به عنوان روانشناس مشاوره در امور ورزشی و فرهنگی سازمان تربیت بدنی استان مازندران)، فعالیت های تحقیقی در ایران و کانادا و ... !!!!! توجه: با توچه به اینکه هم اکنون در ایران نیستم، در تورنتو هستم و به دلیل اختلاف ساعت و مشکلات ارتباطی، لطفا برای هماهنگی وقت مشاوره، به آیدی اینستاگرامی بنده : katrinmanoochehri51 پیام بگذارید، البته 51 به انگیسی ، همچنین به پیج اینستاگرامی بنده نیز جوین شوید در ضمن حتما بفرمایید که از طریق مشاورآن با بنده آشنا شده اید.!!!!

بیشتر...

مشاوره های مرتبط41
جهت اطلاعات بیشتر !
9
مثلث کارپمن : و سه دسته افرادی که از نظر اجتماعی و روابط بین فردی، افراد مفید اجتماعی محسوب نمی شوند. افرادی که دائما خود را قربانی می پندارند. دسته دوم افرادی هستند که آزارگرند و دیگران از دست رفتار و گفتار آنها در رنج و عذاب هستند و دسته آخر افرادی هستند که خود را ناجی می پندارند و حتی اگر کسی از آنها کمک نخواسته باشد، می خواهند مشکلات دیگران حل کنند و مو جبات گرفتاری خود و دست و پاگیری دیگران را فراهم می آورند و بیشتر اوقات هم معترضند که چرا بقیه شبیه آنها رفتار نمی کنند و خود بیش از دیگران خدمت کرده اند.
54
مثلث کارپمن، سه دسته افراد که به لحاظ ارتباطی در گروه مفید اجتماعی قرار نمی گیرند. 
30
گفتگوی لایو اینستاگرامی با نویسنده آقای بیگدلی 
آیدی: kmanoochehri51
51 به انگیسی
19
ویرجینیا ستیر
22
موضوعات لایوهای اینستاگرامی
22
گفتگوی لایو در صفحه اینستاگرامی به آیدی پیرامون تاپیر موسیقی بر اختلال اتیسم از زبان یکی از اساتید پیانو 
kmanoochehri51 
51 به انگیسی
در این پیج ویدیوهای بیشتری هم می توانید 
26
عوامل مشکلات بین فردی
16
گفتگوی لایو اینستاگرامی پیرامون زبان آموزی
آیدی اینستاگرام: kmanoochehri51
51 به انگلیسی 24
منش های مطرح شده از نظر اریک فروم
23
تیپ های شخصیتی از نظر چند روانشناس مطرح
80
دشواری تکالیف باید به گونه ای باشد که امکان کشف و «تجربه آها »برای کودک و نوجوان فراهم باشد. تکالیف بسیار سخت و زیاد به جای حس شعف و برانگیزانندگی، احساس شکست و ناکامی را برای ایشان رقم می زنند. یادمان باشد که اگر نظام آموزش و پرورش و مدرسه هم این را تحمیل می کند! 
ما والدین آگاه باشیم که خطای سیستم غلط آموزش رو به حساب کم هوشی و ناتوانی کودک نگذاریم و خدای نکرده برچسب منفی خاصی به آنها نزنیم. 
#کاترین منوچهری، دکترای روان شناسی تربیتی
17
کاش هر روز و اگر نشد هر چند روز یکبار، حرفهای این پدر با فرزندش را که او را برای رفتن به مدرسه آماده می کند، با خودمان و فرزندانمان تکرار کنیم! احساس ارزشمندی یا عزت نفس و از سوی دیگر اعتماد به نفس یا احساس توانایی برای انجام کارها را کودک در خانواده، درونی می کند.                 
#کاترین منوچهری، دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی