600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

10
نرم‌افزار بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در شبکه شاد بارگذاری شد.

نحوه برگزاری انتخابات شوراهای دانش‌آموزی در شاد

 به گزارش مشاورآن به نقل از ایرنا ،‌ معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هم اکنون نرم افزار انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس در پیام رسان شاد در اختیار قرار مدیران مدارس قرار گرفته که پس از وارد کردن اسامی و مشخصات داوطلبان ، انتخابات برگزار خواهد شد.

test

در بخشی دیگر از این اطلاعیه آمده است: مدیران با دکمه ورود به مدرسه * من* در وسط صفحه اصلی شاد به فضای انتخابات وارد شده و مشخصات داوطلبان را وارد و ثبت کنند.

همچنین در این اطلاعیه به دانش آموزان توصیه شده که به تدریج از عصر امروز برای انتخابات از طریق آیکون ورود به مدرسه **من** در وسط صفحه اصلی شاد، اقدام و شروع به رای دادن کنند.

ایرنا نوشت: شوراهای دانش آموزی فعالیتی مهم برای رشد اجتماعی و سیاسی دانش آموزان به عنوان یکی از ساحت های ۶ گانه تربیتی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است که در فرآیند تعلیم و تربیت دینی به آن توجه زیادی شده است.

 هدف اصلی از فلسفه شوراهای دانش آموزی در نظام تعلیم و تربیت در واقع آشنا کردن دانش آموزان با تربیت اجتماعی و سیاسی از پشت میز کلاس های درس است.

به گزارش مشاورآن، قرار بود انتخابات شوراهای دانش‌آموزی مدارس سراسر کشور  ۸ آبان ماه به‌صورت الکترونیکی برگزار شود که به روز یکشنبه 11 مهر تغییر کرده است.

 

گردآوری: مشاورآن

  • جهت ثبت کامنت ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید : ورود / ثبت نام