600/ 0
فرمت های قابل آپلود png , jpg , jpeg , gif , mp4, mkv و حداکثر حجم قابل آپلود 20 مگابایت می باشد.

فایل انتخاب شد لطفا کپشن را وارد نمایید

چرا مشاورآن؟!

مشاوره کارآمد

همیشه وقتی مشکلی برایمان پیش می‌آید، با خودمان می‌گوییم ای کاش کسی بود که راه را به ما نشان می‌داد! ای کاش کسی بود که راه درست و غلط را نشانمان می‌داد! ای کاش ....

مشاوره کارآمد مشاوره‌ای است که قبل از وقوع حادثه به انسان گفته شود. اگر قبل از تصمیم‌های بزرگ، این فرصت را داشته باشیم که با صاحبان تجربه مشورت کنیم و از تجربه آن‌ها استفاده کنیم، قطعا آینده بهتری در انتظار ما خواهد بود.

سایت مشاورآن، با جمع کردن کارشناسان خبره در زمینه‌های گوناگون این فرصت را در اختیار جامعه ایران قرار داده تا بتوانند قبل از تصیمم‌گیری‌های بزرگ با صاحبان تجربه مشاوره کنند و به واسطه این مشورت بهترین تصمیم را برای آینده خود بگیرند.

مشاوره اثربخش

مزیت ویزه‌ای که این سبک مشاوره و سایت مشاورآن دارد این است که کاربران می‌توانند با توجه به نظرات و امتیازاتی که هر کارشناس گرفته است، مشاور خود را انتخاب کند. به علاوه کاربر به علت نحوه ساختار سایت و دسترسی آسانی که به کارشناسان قرار داده شده است، می‌تواند پس از اتمام مکالمه در زمان دیگر با همان مشاور به ادامه مشاوره خود بپردازد. بنابراین با این روش بالاترین سطح اثربخشی نسبت به سایر خدمات مشاوره تلفنی که در بازار رایج است، اتفاق خواهد افتاد.

مشاوره 24 ساعته

اتفاق‌های زندگی همیشه در ساعات اداری اتفاق نمی‌افتد. خیلی از اتفاق‌ها در زمانی که هیچ دسترسی به فرد متخصص نداریم اتفاق می‌افتد.

سایت مشاورآن، این فرصت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا در زمان وقوع مشکل در هر زمان و هر مکان با کم‌ترین هزینه و استرس با کارشناس مربوطه مشورت کنند و بهترین راه حل را برای حل مشکل خود در پی بگیرند.

مشاوره مستمر

همیشه وقتی به یک متخصص مراجعه می‌کنیم، بعد از چند روز سوالات دیگه‌ای برایمان پیش می‌آید که دوباره می‌‌خواهیم از متخصص خود بپرسیم. اما به دلیل این که روند مراجعه و صحبت دوباره با متخصص به صورت سنتی است و زمان زیادی می‌برد، از پرسیدن آن صرفه نظر می‌کنیم. در حالی که آگاهی به پاسخ آن پرسش می‌تواند تأثیر زیادی در نتیجه کار بگذارد.

سایت مشاورآن به واسطه امکاناتی که برای کاربران قرار می‌دهد، این فرصت را به کاربران می‌دهد تا در هر زمان که می‌خواهند با مشاور خود ارتباط دوباره بگیرند و سوالات تکمیلی خود در رابطه با موضوع مورد نظرشان را دوباره بپرسند.

دسترسی آسان و سریع

خیلی وقت‌ها برای حل مشکلمان مشاور خوب را می‌شناسیم، اما به دلایلی از جمله سفر، دوری از محل کار مشاور و موارد دیگر به مشاور دسترسی نداریم. در حالی در سایت مشاورآن اوضاع به شکل دیگری است.

هر کجا خط تلفن همراه شما آنتن میدهد، به واسطه سایت مشاورآن، به راحتی می‌توانید با مشاور خود در ارتباط باشید.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

اکثر مردم برای پیدا کردن مشاور خوب دچار مشکل هستند. همچنین برای جویا شدن نظر دیگران باید کلی هزینه مالی و زمانی بپردازند تا به دفتر هر مشاوره به طور جداگانه مراجعه کنند. ضمن این‌که برای هر بار مراجعه به منظور مشاوره نیز باید همان هزینه‌ها را برای رسیدن به دفتر مشاور بپردازند. در حالی در سایت مشاورآن از این هزینه‌ها خبری نیست.

سایت مشاورآن، به واسطه‌ شرایطی که فراهم کرده، هزینه‌های مالی و زمانی انتخاب مشاور را برای کاربران به نزدیک صفر رسانده است. در این سایت کاربر به راحتی به پروفایل مشاوران مختلف رجوع می‌کند و از نظر سایر مراجعه‌کنندگان استفاده و به راحتی برای انتخاب مشاور تصمیم‌گیری می‌کند. به علاوه برای ارتباط با مشاور خود نیاز به پرداخت هزینه کرایه و بنزین و تحمل ترافیک ندارد. کاربر به راحتی می‌تواند با استفاده از تلفن همراه خود در هر جایی که قرار دارد، با مشاور خود در ارتباط و در پی حل مشکل خود باشد.